Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Для чого Надія Савченко відвідала Мінськ?

Автор:

|

Грудень 11, 2016

|

Рубрика:

Для чого Надія Савченко відвідала Мінськ?

1211___04-1

У неділю, 11 грудня, декілька інтернет-порталів України не лише поставили це запитання, а й взялися відповідати на нього. Йдеться про те, що прославлена льотчиця-героїня, визволена з російської тюрми, начебто таємно зустрічалася у білоруській столиці з ватажками терористів і мала з ними кількагодинну розмову. Правда, переконливих фактів цього не наведено. Першим оприлюднив матеріал, що може стати сенсацією, сайт ЛІГА.net.

Як твердить видання, один з членів української делегації на переговорах Тристоронньої контактної розповів, що прибувши 7 грудня до Мінська, почув від службовців посольства України у Білорусі, що за кілька хвилин до української делегації у Мінськ рейсовим літаком прибули ватажки бойовиків Олександр Захарченко та Ігор Плотницький. Їх зустріли представники російського посольства у супроводі працівників Федеральної служби безпеки Росії, посадили в машину і кудись повезли. На засідання Тристоронньої контактної групи їх не запрошували. І невідомо, що вони робили у білоруській столиці й куди саме поїхали. Зате кажуть, що Надія Савченко часто бачиться з родичами українців, які перебувають у неволі на окупованій території Донбасу, і закликає тиснути на українську владу й схилити її до прямих переговорів з ватажками терористів.

11 грудня у Києві Надія Савченко брала участь в конференції, присвяченій полоненим на Донбасі. Отож журналіст ЛІГА.net прямо запитав депутата, навіщо вона їздила до Мінська, про що говорила з ватажками терористів і чому все це було зроблено таємно. На що пролунала доволі різка відповідь: «Я не для того сюди прийшла, щоб відповідати на ваші питання». Тобто, інформацію і не підтверджено, і не спростовано. Будемо сподіватися, що найближчими днями ситуація проясниться.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...