Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Для чого на фронті інженери

Автор:

|

Листопад 02, 2017

|

Рубрика:

Для чого на фронті інженери

Про них прес-центр штабу АТО розповідає у мережі Facebook на прикладі групи інженерного забезпечення, якою командує майор Роман Натяжук. Тут підібралися хлопці з чималим бойовим досвідом. Більшість з них воює на Донбасі з 2014 року.

Ось як стисло охарактеризував роботу своєї команди її очільник: «Інженерні підрозділи створені для того, щоб максимально полегшити важку працю піхотинця. Перед тим, як батальйони чи роти бригади вирушать зайняти свої позиції, їх командири обов’язково звертаються до нас. Наша група висувається у заданий район, проводить інженерну розвідку місцевості, ліквідовує знайдені небезпечні предмети та відриває траншеї і котловани для обладнання окопів і бліндажів».

Назвемо лише два показники обсягів, які виконують ці армійські інженери – число знешкоджених вибухонебезпечних предметів вимірюється тисячами одиниць, а загальна довжина обладнаних траншей – десятками кілометрів.

Чергове зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 2 листопада, містить скорботну звістку. Учора загинув один український воїн.

Минулої доби суттєвих змін на Донбасі не сталося. Російсько-окупаційні війська здійснили 17 обстрілів наших позицій. У тому числі й з мінометів. Підрозділи Збройні сили України відкривали вогонь у відповідь на ураження ворога13 разів.

Світлини: вгорі – група майора Романа Натяжука, внизу – такий вигляд мають сучасні фронтові окопи.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...