Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Дівчатка скоїли аварію на вкраденому автомобілі

Автор:

|

Лютий 14, 2017

|

Рубрика:

Дівчатка скоїли аварію на вкраденому автомобілі

Їх було троє. Старшій – вісімнадцять, двом іншим – по шістнадцять. А сама детективна пригода, про яку повідомив 14 лютого сайт патрульної поліції, сталася у місті Рівному. Автомобіль підлітки поцупили недешевий – Hummer. Як це їм вдалося, наразі ще остаточно не встановлено. Зате відомий фінал. Шістнадцятирічна дівчина, що сиділа за кермом, врізалась в Daewoo Lanos. На щастя, ніхто з людей не постраждав. Пошкоджено лише обидві машини й металеву огорожу на мості.

Двоє дівчат утекли. Одну з них патрульні знайшли у популярному розважальному закладі міста. Іншу, мабуть, гризли докори сумління. Бо врешті сама повернулася на місце пригоди та ще й призналася, що вживала алкоголь.

Помітно більше зусиль поліцейські затратили на роботу з паперами. Бо довелося на дівчат складати аж чотири протоколи – керування у стані сп’яніння; порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів; залишення місця дорожньо-транспортної пригоди; керування автомобілем без відповідних документів. А був ще й п’ятий, що стосувався батьків, які погано дітей виховують.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply