Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Діти засідали разом з міністрами

Автор:

|

Травень 30, 2018

|

Рубрика:

Діти засідали разом з міністрами

У середу, 30 травня, засідання Кабінету міністрів України розпочалося з несподіванки. За прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом до зали зайшли зо два десятки малюків і підлітків. Четверо найменших сіли по обидва боки від очільника уряду, інші зайняли місця поміж міністрів. Прем’єр пояснив, що це не тролінг, а засідання, присвячене Дню захисту дітей, що відзначається 1 червня. І представив колегам хлопчика Арсенія, що сів ліворуч від нього, натякаючи, таким чином, на його схожість з колишнім головою уряду Арсенієм Яценюком – теж носить окуляри і має дуже серйозний вигляд.

Володимир Гройсман розповів про нові ініціативи Кабміну у справі захисту дітей в Україні. Наприклад, вже з 1 вересня при народженні дитини кожна родина буде отримувати від держави спеціальний дитячий набір «бейбі-бокс».

А потім діти по черзі ставили запитання членам уряду. Одне з них змусило прем’єра похвилюватися. Дівчинка поцікавилася, чому деякі українці ідуть жити до інших країн. Володимир Гройсман після паузи дав дипломатичну відповідь: «Вони просто подорожують».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply