Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 20, 2019

Діагностиці допоможе татуювання

Автор:

|

Червень 07, 2017

|

Рубрика:

Діагностиці допоможе татуювання

Вчені з Гарварду та Массачусетсу розробили чорнило, яке змінює колір залежно від рівня цукру в організмі людини. Його можна застосувати при татуюванні. І тоді хворі на діабет та ті, у кого є підозра щодо наявності ознак такої недуги, завжди матимуть при собі досконалий аналізатор. Про це 7 червня повідомляє українське інтернет-видання «НВ».

Дослідницький проект отримав назву DermalAbyss. Він пропонує принципово новий підхід до біоінтерфейсів. Традиційні чорнила для татуювання замінюють біосенсорами, чиї кольори змінюються відповідно до змін у міжтканинній рідині. Розробка допоможе пацієнтам постійно стежити за станом організму.

«На сьогодні під час повсякденної діяльності хворим на цукровий діабет необхідно контролювати рівень глюкози, проколюючи шкіру, від 3 до 10 разів на день. А з DermalAbyss ми уявляємо собі майбутнє, в якому болюча процедура замінюється татуюванням, яке змінює колір від рожевого до фіолетового залежно від рівня глюкози. Таким чином, людина може стежити за змінами кольору, розуміючи потребу в інсуліні», – твердять вчені.

Додамо, зараз біохіміки тестують чорнило на тваринах, проте в майбутньому їх можна буде використовувати як медичний інструмент для людей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...