Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 18, 2018

Девід Бекхем хоче жити у Європейському Союзі

Автор:

|

Червень 22, 2016

|

Рубрика:

Девід Бекхем хоче жити у Європейському Союзі

Brexit-foto

У четвер, 23 червня громадяни Великої Британії висловлять на референдумі свою думку про доцільність збереження членства держави у Європейському Союзі. Підсумки опитувань показують, що кількість прихильників і противників Brexit (таким терміном назвали процес виходу) практично однакова. Невизначеність навколо цього питання і постійні зміни оцінки шансів на вихід Британії з ЄС викликають значні коливання на фінансових ринках світу.

Одним з агітаційних заходів перед референдумом стало проведення вечері 21 червня програми «Великі дебати». Вона зібрала в залі «Уемблі арена» 6 тисяч глядачів і тривала дві години. Основними темами дискусії стали питання економіки, міграції, суверенітету. Колишній мер Лондона Борис Джонсон заявив, що четвер може стати британським Днем незалежності, в разі якщо Британія проголосує за вихід з Євросоюзу. Аудиторія підтримала його оплесками. А прихильник членства в ЄС чинний мер столиці Садік Хан заявив, що активісти кампанії за вихід з Євросоюзу «випромінюють ненависть». За членство в ЄС висловилася також лідер шотландських консерваторів Рут Девідсон та генеральний секретар Конгресу профспілок Френсіс О’Грейді.

За кілька днів до референдуму всесвітньовідомий футболіст Девід Бекхем заявив про намір голосувати за те, щоб Велика Британія не виходила з Євросоюзу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...