Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Десятки мільярдів доларів за відмову від Криму

Автор:

|

Травень 01, 2016

|

Рубрика:

Десятки мільярдів доларів за відмову від Криму

MICT_n__16-05-01__01_Гроші за Крим

Народний депутат від «Народного фронту» Антон Геращенко зробив сенсаційну заяву під час участі у ток-шоу «Люди. Hard Talk. LIVE» на телевізійному каналі «112 Україна». За його словами, президент Росії Володимир Путін рік тому пропонував заплатити $50-80 млрд, але за умови, що в Україні буде проведено референдуму про відмову від Криму. Українська сторона відмовилася спілкуватися на цю тему. Зрозуміло, що перевірити цю інформацію практично неможливо. А оскільки часу від оголошення в ефірі цієї заяви минуло надто мало, ані підтверджень, ані спростувань не надходило. Цікаво, чи буде якесь хоча б неофіційне реагування в Росії?

Окрім того, Антон Геращенко вважає, що російський президент готовий повернути Донбас, але на своїх умовах, щоб нинішні ватажки підконтрольних Кремлю формувань отримали владу шляхом виборів.

About Author

news

  • HunterATM

    А що КАЦАП може зробити з додатковими територіями? Відповідь у прикладах: Абхазія-Осетія, Північна Корея, Курильські острови… Занедбані, відпущені на само тік. Як і сам Кацапстан. ЛіліПутін з чуркіними-конячамордалавровими почули в задниці гавно, а подумали , що то сила: ти спитав в простого українця, а я тобі по- простому відповів! Ми віримо в Господа Бога, а не в гроші. І віра ця надає нам силу і наснагу в перемогу! ХРИСТОС ВОСКРЕС !!! ІСТИННО ВОСКРЕС !!!