Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

Десять днів посиленого режиму

Автор:

|

Листопад 03, 2017

|

Рубрика:

Десять днів посиленого режиму

Його запроваджено для особового складу поліції Києва та Київської області. Необхідність такого заходу пояснюється ускладненням оперативної обстановки.

У п’ятницю, 3 листопада, заступник голови Національної поліції – начальник Головного управління Нацполіції у місті Києві Андрій Крищенко провів інструктаж київським правоохоронцям перед їх виходом на вечірнє патрулювання. Під час посиленого режиму під особливо пильною увагою перебуватимуть місця скупчення людей, залізничний вокзал, аеропорт, метро. Поліцейські зупинятимуть підозрілих осіб для перевірки документів та поверхневого огляду.

«Ці комплексні профілактичні відпрацювання спрямовані на протидію злочинності, розкриття тяжких та резонансних злочинів, виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї та вибухових речовин. Для прикладу, вже сьогодні на вулиці поліцейські затримали у Дніпровському районі чоловіка з гранатою. Сподіваюся на повне розуміння нашої роботи з боку громадян, ми зі своєї сторони можемо запевнити: у нас достатньо сил та засобів для належного забезпечення порядку», – заявив Андрій Крищенко.

У цей період вулиці Києва додатково будуть патрулювати 1350 правоохоронців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...