Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 14, 2019

Дещо про відпочинок у зоні окупації

Автор:

|

Травень 16, 2016

|

Рубрика:

Дещо про відпочинок у зоні окупації

MICT_n__16-05-16__03_вітдих

Цю інформацію ми принципово брали винятково з російських Інтернет-ресурсів. Бо якщо вже вони кажуть, що серед росіян популярність відпочинку в окупованому Криму відчутно знижується, то в цьому вже не може бути жодних сумнівів. Правда, окупованим вони Крим не називать, але інтерес «граждан отдихающіх» від того не зростає.

Продавці авіаквитків вже зафіксували 25-відсоткове падіння попиту на перельоти самостійних мандрівників в Сімферополь. Туроператори прогнозують невтішну картину і в організованому туризмі. Ті, хто вже спробував відпочивати в Криму, цього року звертають свої погляди на інші курорти. Для багатших це звичні Туреччина і Єгипет. А переважна більшість пересічних росіян згадала про колишні радянські республіки. Узагальнені дані вже свідчать про зростання попиту на поїздки в Грузію, Вірменію і Азербайджан мінімум у півтора рази.

При цьому називають єдину причину втрати інтересу росіян до Криму – низький рівень комфорту. Все правильно! Який може бути комфорт у зоні окупації? Де повно солдатів, там порожні пляжі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply