Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 30, 2020

Держдепартамент США попереджає Росію

Автор:

|

Вересень 29, 2016

|

Рубрика:

Держдепартамент США попереджає Росію

02_0929-1

Експортуючи тероризм в інші держави, Росія сама може стати об’єктом терористичних атак. Про високу ймовірність такого розвитку подій інформаційні агенції повідомляють 29 вересня, посилаючись на Державний департаменти США. Його представник Джон Кірбі розповів про можливі наслідки скасування угоди Російської Федерації і Сполучених Штатів щодо Сирії і попередив, що сирійські терористи з великою часткою ймовірності почнуть розширювати географію своїх атак. Зокрема, й на російські міста.

«Екстремістські групи використовуватимуть вакуум в Сирії, щоб розширити свої операції, які будуть включати в себе, без сумніву, напади на російські інтереси, можливо, на російські міста», – сказав Джон Кірбі. І висловив припущення про ще один можливий наслідок скасування згаданої угоди: «Росія буде відводити війська додому в мішках для трупів, росіяни будуть продовжувати втрачати ресурси, навіть, мабуть, більше ресурсів».

У Держдепі США також заявили, що учорашнє повідомлення Міжнародної слідчої групи, яка розслідує катастрофу малазійського літака «Боїнг-777», що сталася у липні 2014 року над Донбасом, є кроком до притягнення винних до суду.

На світлині: Джон Кірбі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply