Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Держдеп США відреагував на заяву генпрокурора  України Луценка

Автор:

|

Березень 21, 2019

|

Рубрика:

Держдеп США відреагував на заяву генпрокурора  України Луценка

Заяви генпрокурора Юрія Луценка про те, що посол США в Україні Марі Йованович нібито дала йому список людей, яких попросила “не переслідувати”, неправдиві. Про це йдеться у відповіді представника Державного департаменту США на запит “Української правди”.

“Посол Йованович представляє президента Сполучених Штатів в Україні, і Америка підтримує посла та її заяви. Твердження генерального прокурора України не відповідають дійсності і мають на меті заплямувати репутацію посла Йованович”, – йдеться у відповіді. У Держдепі додали, що такі звинувачення на руку “лише корумпованим діячам”. “Україна, як і Сполучені Штати, вільна країна з вільною пресою. Політики, експерти і засоби масової інформації мають право ділитися своєю думкою, що є частиною політичного процесу. Це не означає, що твердження є правдивими”, – йдеться у відповіді представника Держдепу США. Водночас зазначається, що такі напади “подвоюють рішучість” США допомагати Україні в боротьбі з корупцією. “Ми завжди наголошували на необхідності здійснення реформ, які відповідають вимогам українського народу, поставленими під час Революції Гідності. Довгостроковий успіх і стійкість України залежить від її відданості курсу реформ, зокрема боротьбі з корупцією. Щоб досягти успіху, Україні потрібні віддані справі урядовці та міцні антикорупційні інституції”, – йдеться у відповіді. Також наголошується, що США “відданні тому, щоб співпрацювати з нашими партнерами в Україні”. “За браком політичної волі з боку України, як наприклад, з боку Генеральної прокуратури, ми виконуємо наші обов’язки перед американськими платниками податків, і переміщуємо кошти допомоги туди, де вони можуть привести до позитивних змін”, – йдеться у відповіді.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко в інтерв’ю виданню The Hill заявив, що посол США в Україні Марі Йованович дала йому список людей, яких попросила “не переслідувати”. Також Луценко заявив, що розслідує втручання з України у вибори в США на користь Клінтон.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply