Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 10, 2020

Держави G7 і надалі підтримуватимуть Україну

Автор:

|

Червень 10, 2018

|

Рубрика:

Держави G7 і надалі підтримуватимуть Україну

У неділю, 10 червня, інтернет-видання «Українська правда» вміщує витяги із спільного комюніке, прийнятого за підсумками чергового саміту «Великої сімки» на найвищому рівні, що завершився напередодні у Канаді.

Перш за все, лідери країн G7 заявили про підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів. У документі також знову заявлено про засудження незаконної анексії Криму та готовність допомогти Україні в реалізації «амбіційної і необхідної програми реформ».

Стосовно продовження антиросійських санкцій наголошено – вони пов’язані з тим, що Росія не продемонструвала повного виконання своїх зобов’язань, зазначених у Мінських угодах, та поваги до суверенітету України. Якщо у цьому виникне потреба, «Велика сімка» готова ввести додаткові обмежувальні заходи, щоб «збільшити ту ціну, яку платить РФ за свої дії». Висловлено також повну підтримку діяльності «Нормандського формату» та зусиллям Організації з безпеки і співпраці у Європі (ОБСЄ) у вирішенні конфлікту в Східній Україні.

Крім цього, Росію закликали «припинити дестабілізуючі дії з підриву демократичних систем та згорнути підтримку сирійського режиму.

Світлина AFP: робоча зустріч лідерів «Великої сімки» у Канаді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply