Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 20, 2019

Держава «зігріє» малозабезпечені родини

Автор:

|

Листопад 15, 2017

|

Рубрика:

Держава «зігріє» малозабезпечені родини

У середу, 15 листопада, у прес-службі Міністерства соціальної політики України повідомили, що управління соціального захисту населення завершило процес розрахунку субсидій на зимовий сезон. Загалом допомогу від уряду на оплату комунальних послуг буде надано 6,6 мільйона українських сімей. З них 5,8 мільйона родин отримали житлові субсидії, а 800 тисяч – субсидії на тверде паливо.

При розрахунку розміру субсидії на опалювальний сезон 2017/2018 враховувалися доходи за перший і другий квартали 2017 року. Тим сім’ям, які не встигли оформити субсидію до початку опалювального сезону, уряд компенсує жовтневі видатки на комунальні послуги. Буде також компенсовано видатки на комунальні послуги за листопад у разі звернення за допомогою в грудні.

І ще одне уточнення. Громадяни України, які стали пенсіонерами, наприклад, у вересні 2017 року, або пенсіонери, які припинили працювати у жовтні цього року й не мають інших доходів, крім пенсії, можуть оформити субсидію, виходячи тільки з одного доходу – пенсії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...