Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Держава-агресор, що розв’язала шість воєн

Автор:

|

Червень 30, 2018

|

Рубрика:

Держава-агресор, що розв’язала шість воєн

Інтернет-видання «Польське радіо» у суботу, 30 червня, розповідає про участь третього президента України Віктора Ющенка у телепрограмі «W Punkt» польського каналу «Telewizja Republika».

Гість студії, зокрема, сказав: «Те, що відбувається сьогодні в Україні, – не просто внутрішня, національна проблема. Глибину цієї проблеми ми можемо зрозуміти, коли на початку аналізу нагадаємо, що сьогодні у Східній Європі шість воєн – Нагірний Карабах, Південна Осетія, Абхазія, Придністров’я, Крим та Донбас. Кожна з цих воєн має цього самого агресора – Російську Федерацію».

Віктор Ющенко також наголосив, що протягом 26 років європейська політика не змогла знайти адекватного інструменту протидії агресивній російській політиці, яка ніколи не буде мирно співіснувати з демократичною політикою Європи. А розмірковуючи про близький вже у часі саміт президентів США і Росії, колишній глава нашої держави зазначив: «Я підтримую цю ініціативу зустрічі. Тому що українське питання починає займати належне місце в порядку денному переговорів».

У політиці, на думку Віктора Ющенка, дуже важливими є те, як ми класифікуємо конкретний стан конфлікту та відносин. До сьогодні у Європі важко формулюють тезу про реальну війну Росії з Україною. «Європа довго не хотіла адекватно реагувати на російські дії. Поставити діагноз вчасно – означає встигнути з лікуванням», – резюмував екс-президент України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply