Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Демонстрація сили на Корейському півострові

Автор:

|

Грудень 04, 2017

|

Рубрика:

Демонстрація сили на Корейському півострові

У понеділок, 4 грудня, розпочалися спільні навчання військово-повітряних сил (ВПС) США і Республіки Корея «Vigilant Ace». Вони є найбільш масштабними за всю історію військової співпраці двох країн.

У вишколі вперше одночасно беруть участь шість винищувачів F-22 Raptor, стільки ж винищувачів-бомбардувальників п’ятого покоління F-35A і два стратегічні бомбардувальники B-1B Lancer. Загалом залучено понад 230 літаків. Як повідомило південнокорейське міністерство оборони, ці маневри спрямовані на «відпрацювання бойової взаємодії ВПС двох країн за будь-якої погоди, вдень і вночі».

Наголошено також, що союзники «відпрацюють різні сценарії, включаючи нанесення високоточних ударів» по навчальних цілях, що становлять собою копії об’єктів, пов’язаних з ракетно-ядерною програмою Північної Кореї, а також муляжі мобільних ракетних пускових установок. У цьому полягає основна особливість цих навчань. Адже вони відбуваються на тлі нового витка напруженості на півострові, пов’язаному із здійсненим 29 листопада у Корейській Народно-Демократичній Республіці запуском міжконтинентальної балістичної ракети «Хвасон-15» з дальністю польоту до 13 тисяч кілометрів. Тобто, у зоні ураження опиняється уся територія Сполучених Штатів.

Світлини АР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply