Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

Дефіциту солі в Україні не буде

Автор:

|

Листопад 06, 2017

|

Рубрика:

Дефіциту солі в Україні не буде

Колись при загрозі лихоліть, люди поспішали запастися сіллю і сірниками. Щоб уникнути ажіотажного попиту на свою продукцію, Державне соледобувне підприємство «Артемсіль» у понеділок, 6 листопада, оприлюднило спеціальне повідомлення. І у ньому запевняє українців, що здійснює відвантаження солі у штатному режимі.

А підстави для хвилювання таки були. Увечері 2 листопада надійшло повідомлення, що заарештовано рахунки підприємства і його робота може бути паралізована. І все тому, що здійснюється виконавче провадження у справі стягнення штрафних санкцій через порушення умов якогось договору ще з 2014-2015 років. Наголосимо, «Артемсіль» – одне з найбільших підприємств з видобутку і реалізації кухонної солі на території Центральної та Східної Європи. Підприємство експортує продукцію до 19 країн. Лише близько 35% продукції компанії реалізується в Україні.

Однак нічого страшного не станеться. Ані у нас, ані за кордоном. Керівник підприємства Вікторія Луценко впевнено заявила: «Звертаюся до наших споживачів і запевняю, що дефіциту солі в Україні не буде. Адміністрація підприємства зробила все можливе щоб, утримати ситуацію. На сьогоднішній день ми продовжуємо проводити відвантаження продукції, а це значить, що споживачам нема чого боятися і не варто піддаватися штучному ажіотажу».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...