Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Де свято спорту – там не до маневрів

Автор:

|

Грудень 12, 2017

|

Рубрика:

Де свято спорту – там не до маневрів

В античні часи було прийнято на час Олімпійських Ігор припиняти війни. Зараз цього, попри рішучі заклики миролюбних сил, досягти не вдається. Але хоча б військові навчання відтермінувати можна? Перша така ініціатива надійшла з Південної Кореї. У вівторок, 12 грудня, газета Financial Times з посиланням на свої джерела повідомляє про намір господарів зимової Олімпіади-2018 звернутися з проханням про те, щоб провести традиційні весняні навчання з США аж після Паралімпійських ігор.

Торік США і Південна Корея розпочали спільні щорічні військові навчання Foal Eagle і Key Resolve на початку березня. Тривали вони два місяці. Зимові Олімпійські Ігри відбудуться у південнокорейському місті Пхьончхан з 9 до 25 лютого 2018 року, а Паралімпіада – з 9 до 18 березня.

Потребу перенесення маневрів аргументують двома причинами. По-перше, не виключено, що у відповідь на військові навчання влада Північної Кореї вдасться до якихось провокацій. По-друге, напруженість на Корейському півострові може відлякати туристів і загалом негативно позначитися на економічній складовій змагань.

Міністерство оборони Південної Кореї заявило, що рішення щодо навчань наразі не ухвалено. Пентагон і Рада національної безпеки США ще не дали коментарів з цього приводу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply