Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Де два грузини – там три партії?

Автор:

|

Квітень 26, 2016

|

Рубрика:

Де два грузини – там три партії?

MICT_n__16-04-26__03_нова партія

В Україні до керівництва приходить щораз більше іноземців. А першість поміж них, безперечно, займають грузини. Злі язики навіть кажуть, що грузинських депутатів та чиновників в Україні більше, ніж у самій Грузії. Зрозуміло, таке твердження не відповідає дійсності. Навіть з урахуванням 13-ти разової різниці в чисельності населення держав. Але у кожному жарті є частка істини. Виступаючи сьогодні з лекцією в Київському національному університеті, недавній заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе оголосив про намір створити нову партію.

Це викликало неабиякий інтерес. Адже колишній президент Грузії, а нині голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі вже створив громадську коаліцію «Рух за очищення». І її вдалося успішно розрекламувати. У березні соціологічна група «Рейтинг» провела опитування про політичні симпатії українців. З’ясувалося, що найбільшою довірою користується «Батьківщина» Юлії Тимошенко (13%), далі розмістився Опозиційний блок (11%). А третє місце, набравши по 10%, поділили «Самопоміч» і партія Саакашвілі, хоча вона ще навіть не створена! То чи не її мав на увазі Давід Сакварелідзе? На пряме запитання той промовчав. Тому не виключено, що в Україні з’являться дві грузинські партії.

А може й більше. Он випав з великої політики і досі не повернувся Давид Жванія. Кажуть, намірилася подати у відставку з посади голови української Національної поліції пані грузинської національності Хатія Деканоідзе. Врешті, хіба мало нині в Україні іноземців?

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply