Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Дали угорські паспорти і сказали не признаватися

Автор:

|

Вересень 19, 2018

|

Рубрика:

Дали угорські паспорти і сказали не признаватися

Інформаційна агенція «Укрінформ» у середу, 19  вересня, оприлюднила відео, здатне стати приводом для серйозного загострення відносин між Києвом та Будапештом. Адже кадри свідчать про те, що у консульстві Угорщини у  місті Береговому Закарпатської області, громадянам України видають угорські паспорти. Ті, що отримали документи громадян сусідньої держави, проголошували  присягу на вірність Угорщині. А найцікавіше, що їх попередили – українські органи влади не повинні знати про це отримання паспортів.

Тепер такий інструктаж став зайвим. Уже всі усе знають. «Укрінформ» твердить, що отримав відео із власних джерел, але не називає їх.

Угорські дипломатичні установи після офіційних запитів з коментарями не поспішають. Зате вже прореагував міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Виявляється, очолюваному ним відомству відомо про випадки прихованої видачі паспортів. Павло Клімкін має намір під час Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку зустрітися з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто й обговорити це питання. Не виключено також, що буде оголошено персоною non grata угорського консула у Береговому.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply