Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 22, 2019

Число ворожих обстрілів зросло

Автор:

|

Листопад 28, 2017

|

Рубрика:

Число ворожих обстрілів зросло

Оприлюднене 28 листопада зведення прес-центру штабу АТО інформує, що російсько-окупаційні війська минулої доби 22 рази відкривали вогонь по оборонних позиціях Збройних Сил України. Це на десяток більше, ніж напередодні. При цьому контрольовані московською владою бандформування продовжують застосовувати міномети.

Наприклад, на Луганському напрямку мінометні обстріли зафіксовані біля Лозового, Кримського та Трьохізбенки. Загалом у бік цих трьох населених пунктів випущено близько двадцяти мін. Під вогнем терористів опинилися опорні пункти українців, обладнані на околицях ще дев’яти населених пунктів. Тут ворог використовував стрілецьку зброю, великокаліберні кулемети і гранатомети.

З Донецького напрямку повідомляють про підвищену активність супротивника на Приазов’ї. Біля Павлополя окупанти вели вогонь зі 120-мм мінометів та озброєння бойових машин піхоти (БМП). Неспокійно, вже за сумною традицією, було і у передмісті Авдіївки.

Українські військовослужбовці відкривали вогонь у відповідь 13 разів. Поранення отримав один захисник України. Його стан медики характеризують як задовільний.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...