Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 5, 2020

Чиновники Євросоюзу вивчатимуть німецьку?

Автор:

|

Серпень 11, 2017

|

Рубрика:

Чиновники Євросоюзу вивчатимуть німецьку?

Ми вже звикли, що в Україні  одним з ключових є мовне питання. Однак з’ясувалося, що й у толерантній до полікультурності Німеччині теж обстоюють свою рідну мову і дбають про розширення сфери її застосування.

У п’ятницю, 11 серпня, «Європейська правда» повідомила, що троє депутатів Бундестагу звернулися до федерального канцлера Анґели Меркель з проханням посприяти, щоб у Євросоюзі використовували більше німецької мови. Підставою для цього став вихід Великої Британії з ЄС, відомий як  Brexit. Таким чином одна з провідних мов міжнаціонального спілкування англійська без самих британців втрачає у європейській спільноті своє колишнє значення.

Йоганнес Зінгхаммер, один із п’яти віце-президентів Бундестагу, зауважив: «Англійська мова все ще буде мати домінуючу роль після Brexit, яка не зміниться. Але я думаю, що є сенс більше використовувати французьку та німецьку». Він додав, що було б добре, якби у нових умовах дві інші офіційні мови Європейського Союзу (французька та німецька) використовувалися більше .

Група депутатів цього року також зустрілися з німецьким єврокомісаром Гюнтером Еттінгером, щоб пролобіювати це питання.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply