Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Чим пишається міністр Христя Фріланд

Автор:

|

Листопад 04, 2016

|

Рубрика:

Чим пишається міністр Христя Фріланд

1104___03-1

Агенція «Укрінформ» 4 листопада цитує фрагмент виступу міністра міжнародної торгівлі Канади Христі Фріланд у парламенті: «Я мала за честь внести до парламенту законопроект про імплементацію Угоди про вільну торгівлю з Україною. Цей договір служить ще одним доказом підтримки Канадою незалежності, суверенітету та економічного зростання України». Таким чином, процес для ратифікації цього важливого для обох держав документа розпочався.

Угода була підписана 11 липня цього року під час візиту Прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо до Києва. Як тільки вона набере чинності, Канада негайно скасує мита на 99.9% українського імпорту. У свою чергу, Україна теж скасує 86% мит на імпорт з Канади, впродовж 7 років привівши митну політику в паритет.

Є щось символічне у тому, що законопроект вносила саме Христя Фріланд. Адже її мама Галина Хом’як – українка за походженням. І донька з гордістю промовила у канадському парламенті: «Як один із 1.25 млн українських канадців, я дуже пишаюся непохитною підтримкою Канадою України».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply