Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Чим генерал Кертіс Скапаротті налякав Москву

Автор:

|

Травень 05, 2016

|

Рубрика:

Чим генерал Кертіс Скапаротті налякав Москву

MICT_n__16-05-05__08_НАТО

Голова комітету з міжнародних справ російської Держдуми Олексій Пушков звинуватив нового головнокомандувача Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі у нагнітанні «військової істерії». Цікаво, чого це високопоставлений московський чиновник вдався до лексики часів СРСР? Не інакше, як страху нагнали два вислови.

Перший стосується претензій Росії на статус світової держави. Прес-служба Пентагону цитує ось ці слова Кертіса Скапаротті: «Щоб відповісти на ці виклики, ми повинні постійно підтримувати і підвищувати рівень нашої готовності і рухливості в тому дусі, щоб бути в змозі вступити в бій сьогодні ж, якщо стримування потерпить невдачу». Судячи з істерики підконтрольної їм пропаганди, кремлівських правителів налякало оте «сьогодні ж».

А по-друге, новий головнокомандувач сил НАТО в Європі пообіцяв детально вивчити потреби Збройних сил України в озброєнні, щоб надати їм допомогу для захисту територіальної цілісності і суверенітету держави. Зрозуміло, йдеться, у першу чергу, про конфлікт на Донбасі, де начебто «нема російських військовослужбовців».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply