Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 24, 2019

Чи все чисто на фірмі сина Юрія Луценка?

Автор:

|

Грудень 20, 2016

|

Рубрика:

Чи все чисто на фірмі сина Юрія Луценка?

1220___06-3

Щоб це з’ясувати, розпочато перевірку та досудове розслідування її діяльності. А приводом стало звернення народного депутата Сергія Лещенка. Справою займатиметься Печерське управління поліції Києва. Про це 20 грудня повідомляє «Українська правда» з посиланням на відповідь Нацполіції депутату. У повідомленні зазначено, що кримінальне провадження відбуватиметься за ознаками злочину «зловживання владою або службовим становищем».

Сергій Лещенко у своєму зверненні вказує на конкретну будівлю у Печерському районі Києва і твердить, що її незаконно передали у приватну власність ОСББ «Еспланадна 32-В», одним із засновників якого є колишня бізнес-партнерка родини Луценків Світлана Риженко. І хоча будинок належить до житлового фонду, його здають в оренду ТзОВ «Бізнес центр «Лотос». А заснував це товариство син генерального прокурора України Олександр Луценко.

Ось як цю схему коментує сам депутат: «Хочу наголосити, що використання житлових приміщень в якості нежитлових з подальшою передачею їх в оренду суб’єктам господарювання може призводити до заниження бази оподаткування ТзОВ «БЦ «Лотос», а тому дії керівника ТзОВ «БЦ «Лотос» можуть містити склад злочину…». У цьому Сергій Лещенко вбачає ознаки «шахрайства в особливо великих розмірах, вчиненого групою осіб за попередньою змовою, поєднаного з фіктивним підприємництвом, що завдало державі велику матеріальну шкоду».

Додамо, ще у вересні видання «Наші гроші» писало про те, як син Луценка заробляє на оренді квартир у Печерському районі.

Світлини: styler.rbc.ua, Фейсбук Сергія Лещенка, УНІАН.

 

1220___06-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...