Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Чи така слабка Америка, як її Дональд Трамп малює?

Автор:

|

Липень 22, 2016

|

Рубрика:

Чи така слабка Америка, як її Дональд Трамп малює?

Trump_0722-3

Українські інтернет-видання 22 липня надали багато уваги з’їздові Республіканської партії США, який напередодні завершився промовою тепер уже офіційного кандидата в президенти Дональда Трампа. Він виступав майже півтори години, робив розлогі та емоційні відступи від заготованого тексту, а багато вписаних туди формулювань посилював. І у підсумку змалював сумну картину – країна переживає глибоку соціально-економічну кризу, а в зовнішній політиці у неї суцільні невдачі.

В якийсь момент промовець нагадав лідера російських ліберал-демократів Володимира Жириновського. Пообіцявши, що злочинам і насильству незабаром буде покладено край, навіть назвав конкретну дату, коли це станеться – 20 січня 2017 року. Саме в цей день, у разі перемоги на виборах, він почне виконувати обов’язки президента. З ростом злочинності мільярдер пов’язав свою улюблену тему засилля мігрантів.

Чимало американських політологів роблять висновок, що Дональд Трамп прагнув зіграти на страхах і незадоволенні громадян, а не говорив про надії та конкретні шляхи до кращого. Така тактика абсолютно незрозуміла. Адже одне з базових правил політтехнології категорично застерігає – не можна будувати виборчу кампанію на негативі! Якби це відбувалося не у США, виникла б підозра про суто технічну роль кандидата-республіканця, який своїми діями і виступами повинен полегшити перемогу Гілларі Клінтон. Втім, багаті люди часом полюбляють дуже несподівані розваги. Якщо у чоловіка вистачає на то грошей, то чому не сказати на загал все, про що думає!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...