Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Чи сховає лікарня хабарника від медицини?

Автор:

|

Липень 08, 2016

|

Рубрика:

Чи сховає лікарня хабарника від медицини?

roman-vasilisin

У п’ятницю, 8 липня, ця новина стала однією з найбільш резонансних – Генеральною прокуратурою України спільно зі Службою безпеки України викрито на хабарництві заступника Міністра охорони здоров’я. І хоча за традицією правоохоронні органи завжди щось замовчують «в інтересах слідства», всюдисущі журналісти швидко про все дізналися. Отож, Роман Василишин, народився 14 травня 1961 року в місті Болехові Івано-Франківської області, з листопада минулого року – заступник міністра охорони здоров’я, затриманий правоохоронцями за підозрою у хабарництві, йдеться про той часу, коли він працював головним лікарем київської Олександрівської лікарні.

Генпророр Юрій Луценко як завжди твердий у висловах: «Правоохоронні органи демонструють те, що чекало від нас суспільство. Ця операція проводилася в координації з Президентом України та Прем’єр-міністром України, які не тільки на словах, але й на ділі демонструють підтримку правоохоронній системі в протидії хабарництву та корупції в найвищих ешелонах влади».

А ближче до вечора на «Українській правді» з’явилося таке повідомлення: «Затриманий за хабарництво заступник міністра охорони здоров’я Роман Василишин пішов на лікарняний». І стало зовсім незрозуміло – то затриманий чи ні?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...