Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Чи не варто британцям переголосувати «Brexit»?

Автор:

|

Вересень 16, 2018

|

Рубрика:

Чи не варто британцям переголосувати «Brexit»?

До цієї теми у неділю, 16 вересня, звертається «Deutsche Welle» та ВВС. Приводом для публікацій стали заяви мера Лондона Садіка Амана Хана. Він закликав до повторного референдуму щодо виходу Великої Британії зі складу Євросоюзу. На його думку позиція прем’єр-міністра Терези Мей наражає на небезпеку економіку країни.

У своїй колонці для британської газети «The Observer» мер британської столиці назвав загрози, які несе «Brexit». Зокрема, Садік Аман Хан не вірить, що Тереза Мей «має повноваження для того, щоб настільки грубо наражати на небезпеку економіку і джерела доходу людей».

Нагадаємо, що раніше чинний прем’єр-міністр Великої Британії виключила можливість проведення другого референдуму щодо виходу країни з Євросоюзу, назвавши повторне голосування зловживанням демократією

Сполучене Королівство планує вийти з ЄС в березні 2019 року. Брюссель і Лондон зараз працюють над угодою, що регулює порядок процесу розлучення. Ці переговори повинні бути завершені до кінця жовтня, щоб дати час парламентам обох сторін ратифікувати узгоджений документ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply