Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Чи легко бути окупантом?

Автор:

|

Вересень 08, 2016

|

Рубрика:

Чи легко бути окупантом?

04_0809-2

Ми тут не про моральний стан. Бо не кожен здатен задати собі запитання: «Що я роблю на чужій землі, чого прийшов сюди?» Є ще й суто матеріальний інтерес. То що ж мають російські військовослужбовці з того, що стали окупантами? Схоже на те, що нічого, крім незадоволення. Як дізнаємося з оприлюднених 8 вересня даних руху «Інформаційний спротив», російські військові на Донбасі по півроку не отримують платні. Через це стають все частішими випадки дострокового розірвання контрактів поміж осіб рядового і сержантського складу. Вони прагнуть позбутися участі у бойових діях на сході України й повернутися в Росію.

Ще одна причина масового незадоволення – низька бойова спроможність самопроголошених опереткових «республік». За пропагандистським задумом контрактники повинні були лише допомагати тим, які, начебто «воюють проти бандерівців». А виявилося, що не надто вони й здатні воювати. Так звані «російські військові радники» скаржаться на труднощі з поповненням банд-формувань.  Нормальні люди туди не йдуть. А ті, що погоджуються, переважно, малоосвічені, залежні від алкоголю та наркотиків, відповідають російському терміну «бомж» (без постійного місця проживання).  Відтак, під час польових навчань втрати серед таких «рекрутів» становлять 2 – 10 особи на день.

Тому не хочуть ставати окупантами. За даними українського воєнної розвідки нещодавно у Чечні відмовилася від чергового скерування на Донбас і висловила відкриту непокору командуванню група контрактників 18-ї окремої мотострілецької бригади. Відомі навіть прізвища відмовників. Більшість з них мали поранення під час бойових зіткнень з силами АТО, але не отримали страхових виплат в повному обсязі і не змогли пройти необхідне лікування.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply