Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Чи є на Закарпатті «приватний» кордон?

Автор:

|

Жовтень 14, 2017

|

Рубрика:

Чи є на Закарпатті «приватний» кордон?

В Україні, схоже, може виникнути міжвідомчий скандал між Генеральною прокуратурою і Держприкордонслужбою, який вже зацікавив провідні інформаційні агенції світу. Принаймні, у суботу, 14 жовтня, про нього повідомляє українська редакція ВВС.

Цього дня на своєму офіційному сайті Державна прикордонна служба України (ДПСУ) запевнила, що «в повному обсязі здійснює охорону державного кордону, його патрулювання та виконання інших завдань» на Закарпатті. Це стало відповіддю на слова головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Напередодні в інтерв’ю телеканалу «112 Україна» він заявив, що 150 кілометрів українсько-угорського кордону є «приватними», бо становлять собою звичайні земельні ділянки, які місцевим мешканцям надала селищна рада. А це  ускладнює процес прикордонного контрою.

Прикордонники не заперечують, що земельні наділи людей розташовані у безпосередній близькості до державного кордону, однак твердять, що охороняють його у повному обсязі. Більше того, ДПСУ вже повернула у державну власність 132 гектари площ  на кордоні, які раніше були передані у приватну власність, й подала позови щодо повернення інших ділянок біля кордону.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply