Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Чи довго крутитимуться «плівки Онищенка»?

Автор:

|

Грудень 07, 2016

|

Рубрика:

Чи довго крутитимуться «плівки Онищенка»?

1207___10-2

Інформація про них надійшла з Великобританії, де перебуває нардеп Олександр Онищенко, який втік з України від небезпечної перспективи позбавлення депутатської недоторканості. І в один момент заявив, що через нього Адміністрація Президента України здійснювала підкуп депутатів заради замовлених голосувань. А ще сказав, що готовий передати ці матеріали Національному антикорупційному бюро України (НАБУ).

І ось 7 грудня ввечері інтернет-портали цитують слова директора НАБУ Артема Ситника: «Сьогодні ми зареєстрували кримінальне провадження за заявами народного депутата Олександра Онищенка про факти підкупу депутатів. Звісно, частина із того, що він заявляв, не має, на мою думку, кримінального підґрунтя, але є певні заяви, що були конкретні підкупи за конкретні голосування. Про це говорить особа, яка брала у цьому участь».

До слова, Олександр Онищенко вже оприлюднив аудіозапис розмови з ще одним народним депутатом – Олесем Довгим, якого він назвав «переговорником від президента». Таких записів, начебто, у нардепа-втікача немало. Отже, колись були «плівки Мельниченка», тепер маємо «плівки Онищенка».

На світлині: Олександр Онищенко.

About Author

news

  • Виктор Благиня

    Я ДУМАЮ ПЛЕНКИ БУДУТ КРУТИТЬСЯ ДО ФЕВРАЛЯ 17 ГОДА, ДО ВСТРЕЧИ БАРЫГИ С ПРЕЗИДЕНТОМ ТРАМПОМ В США . А ТАМ ДАЛЬШЕ СУДЬБА ПАШИ.

Loading...