Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

Чи буде тиша у Сирії така ж, як на Донбасі?

Автор:

|

Грудень 29, 2016

|

Рубрика:

Чи буде тиша у Сирії така ж, як на Донбасі?

1229___04-1

Президент Росії Володимир Путін оголосив, що сирійська влада і місцева озброєна опозиція у четвер, 29 грудня, підписали угоду про припинення вогню. Вона набуде чинності опівночі з четверга на п’ятницю. Окрім цього, за словами російського лідера, прийнято ще два документи. В одному описано механізм контролю за припиненням вогню, а другий містить заяву про готовність до початку мирних переговорів.

Тут одразу приходить на згадку чергова домовленість про припинення вогню на Донбасі о 00 годині 24 грудня. Її було досягнуто на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську за участі делегації Росії та у присутності представників контрольованих Кремлем сепаратистських структур. Однак тихіше у зоні бойових дій не стало, натомість знову почали гинути люди.

Тепер побачимо, чого варте слово офіційної Москви у Сирії. Наразі REUTERS повідомляє, що представник опозиційного угруповання, яке входить до Вільної Сирійської армії, підтвердив, що повстанці погодилися приєднатися до всеосяжної домовленості про припинення вогню. Однак під її дію не підпадають райони, контрольовані «Ісламською державою».

Сьогодні у Москві під час зустрічі Володимира Путіна з міністрами оборони та закордонних справ Росії, пролунала заява про можливе скорочення російської військової присутності у Сирії.  Правда, з суттєвим уточненням – за винятком порту Тарту і авіабази Хмеймім у Латакії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...