Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Чи буде друга «залізна леді»?

Автор:

|

Липень 06, 2016

|

Рубрика:

Чи буде друга «залізна леді»?

Mej_f

Як відомо, прем’єр-міністр Великої Британії Девід Камерон після оголошення підсумків референдуму про вихід його батьківщини з Євросоюзу оголосив одразу про дві відставки. Через три місяці він перестане керувати урядом і піде з посади голови Консервативної партії. Отож консерватори за вельми демократичною процедурою, у кілька турів, обирають свого лідера. А оскільки вони зараз при владі, то йдеться фактично і про вибори нового прем’єра.

Як повідомили українські інформагенції у спереду, 6 липня, у першому турі голосування перемогу здобула нинішній міністр внутрішніх справ Тереза Мей. В її активі 165 голосів із 329. Цікаво, що друге місце теж зайняла жінка – заступник міністра енергетики Андреа Лідсом (66 голосів). І аж на третьому з 48 голосами опинився представник сильної статі міністр юстиції Майкл Ґоув. Наступне голосування заплановано провести 7 липня. Воно повинно визначити двох основних претендентів. А остаточно ім’я нового керівника партії, а відповідно і британського уряду, всі 150 тисяч членів Консервативної партії повинні назвати на початку вересня.

Наразі ж схоже на те, що наступним прем’єр-міністром Великої Британії буде жінка. Тоді це станеться вдруге за всю історію Сполученого королівства. Перед тим на цій посаді впродовж 1979-1990 років плідно працювала вже легендарна Маргарет Тетчер, яку називали «залізна леді».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...