Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

«Чорна» середа корупціонерів

Автор:

|

Травень 24, 2017

|

Рубрика:

«Чорна» середа корупціонерів

В Україні 24 травня розпочалася настільки масштабна операція із затримання осіб, підозрюваних у корупції, що її не обійшли увагою навіть провідні засоби масової інформації світу. Зокрема, київський кореспондент «Радіо Свобода» повідомляє про брифінг, на якому у середу виступили головний військовий прокурор України Анатолій Матіос та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Операція здійснюється силами понад 1700 працівників поліції і близько 500 військових прокурорів. Відбуваються сотні обшуків у 15 областях. Вони, в основному, пов’язані із справою про податкові майданчики та особою екс-міністра податків і зборів Олександра Климента, що переховується поза межами нашої держави. За попередніми оцінками, сума збитку, завданого корупціонерами, становить 96 мільярдів гривень (майже $ 4 мільярди).

Уже відомо про затримання як мінімум 23 колишніх високопоставлених чиновників часів президентства Віктора Януковича у Дніпропетровській, Луганській, Полтавській, Харківській областях та у Києві. Переважно вони перебували на високих посадах у податкових органах. Є й перші вагомі знахідки. У сумці в одного з колишніх керівників Луганської податкової адміністрації виявлено $ 3,8 мільйона. Затриманих в регіонах літаками і вертольотами доставляють в штаб спецоперації, де їм вручають підозри і направляють до Печерського районного суду Києва для обрання запобіжного заходу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...