Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

«Чорна каса» волинських митників

Автор:

|

Червень 16, 2017

|

Рубрика:

«Чорна каса» волинських митників

Її правоохоронці зуміли розшукати і вилучити. Про це 16 червня повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко через соціальну мережу Facebook.

Прокуратура Волині спільно із Управлінням захисту економіки (УЗЕ) області провела обшуки службового приміщення одного із суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) та у помешканні його керівника. Все це відбувалося у межах кримінального провадження за фактом системних зловживань посадовцями обласної митниці своїм службовим становищем.

Коли підрахували знайдену «чорну касу», то там виявилося $ 90 тисяч та 290 тисяч гривень ($ 11,1 тис.). Потрапили до рук слідчих також документи, що засвідчують незаконне походження цих коштів. Вони отримані в результаті контрабандного переміщення транспорту і товарів. А ще знайдено 11 тон не облікованого спирту, лінію із несанкціонованого виробництва підакцизних товарів, значну кількість не облікованої деревини.

Судячи з того, що повідомлення пана Луценка завершується словами «далі буде», це ще не уся «заначка» волинських митників.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...