Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Чому зупинилися спостерігачі ОБСЄ

Автор:

|

Жовтень 10, 2016

|

Рубрика:

Чому зупинилися спостерігачі ОБСЄ

1010___04-1

У понеділок, 10 жовтня, Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заявила про обмежений доступ до двох ділянок розведення сил на Донбасі – біля Первомайська-Золотого і Петрівського-Богданівки. Йдеться про питання безпеки, тут можливі міни. Спостерігачі зазначають, що місія готова до роботи, але їй потрібен доступ.

Про неможливість спостереження поблизу населених пунктів Золоте і Первомайськ на Луганщині через можливу наявність мін, в ОБСЄ повідомляли і минулого тижня. Нагадаємо, що 21 вересня у Мінську учасники Тристоронньої контактної групи підписали Рамкове рішення про розведення сил і засобів біля трьох населених пунктів на лінії розмежування – Петрівське, Золоте та Станиця Луганська. За процесом відведення мають спостерігати представники ОБСЄ.

Тим часом у контрольованому російськими окупантами Луганську відбулася акція  протесту проти іноземних озброєних місій у регіоні. Очевидно, бойовикам та їхнім господарям є що приховувати, якщо так бояться присутності представників міжнародних організацій.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply