Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 1, 2020

Чому в Росії важко назвати партію 

Автор:

|

Квітень 03, 2018

|

Рубрика:

Чому в Росії важко назвати партію 

Російський опозиціонер Олексій Навальний робить чергову спробу зареєструвати свою партію. Інформація про це з’явилася у вівторок, 3 квітня, у мережі Twitter. До мети вже зроблено перші конкретні кроки.

Зокрема, як того вимагає чинне законодавство Росії, у Міністерство юстиції відправлено офіційне повідомлення про утворення організаційного комітету, який підготує, скличе і проведе установчий з’їзд нової партії. А що стосується назви створюваної політичної сили, то у відповідній графі зазначили – «Робоча назва». Звучить доволі ексцентрично, але це вимушений маневр. Річ у тім, що назви колишніх організацій Олексія Навального його опоненти банально перехоплювали і присвоювали, якщо не сказати прямо – крали.

Як зазначають ЗМІ, найбільш опозиційний на сьогодні до Володимира Путіна політик шість разів безуспішно намагався зареєструвати «Партію прогресу». А наприкінці березня поточного року колишній прихильник Олексія Навального Віталій Серуканов зареєстрував у Мін’юсті політичну організацію з такою назвою. Ще раніше, у 2013 році, політтехнолог Андрій Богданов перейменував свою партію «Рідна країна» у «Народний альянс». Так називалася тоді ще незареєстрована партія Олексія Навального. Отож тепер вирішили узаконити себе як партія «Робоча назва», а потім змінити назву на іншу.

Архівна світлина: Олексія Навального учергове затримує поліція.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply