Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Чому в Британії мігранти повинні показувати зуби?

Автор:

|

Жовтень 19, 2016

|

Рубрика:

Чому в Британії мігранти повинні показувати зуби?

1019___04-2

З несподіваною пропозицією виступив депутат парламенту Об’єднаного королівства від Консервативної партії Девід Дейвіс. Він пропонує пильніше придивитися до людей, що приїздять у Британію начебто з метою возз’єднання з батьками, однак не виглядають на дітей. На його думку, оглянувши зуби, можна довести, що приїхали зовсім не діти. Про це політик висловився у «Твіттері», повідомляє 19 жовтня BBC.

Зазначимо, мігранти з французького Кале можуть цілком легально в’їхати в Британію. Для цього лиш необхідно знайти родичів у цій державі. За європейським законодавством – вони можуть з’єднатися із сім’єю. Та насамперед влада реєструє дітей, які прибули нещодавно до Британії. Хоч декілька британських та французьких засобів масової інформації також засумнівалися у правдивості віку біженців. Дантисти все ж виступили проти специфічної перевірки новоприбулих. «Такий спосіб визначення віку не тільки неточний. Робити рентгенограми людям без медичної необхідності неправильно та неетично», – заявив представник асоціації дантистів Британії.

У таборі для біженців у Кале за останні два роки зібралось декілька тисяч людей. Усі вони – з країн Африки або Близького Сходу. Зазвичай мігранти хочуть перетнути Ла-Манш та опинитися в Британії. У вересні Франсуа Олланд, президент Франції, заявив, що табір буде повністю розібрано.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply