Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 20, 2019

Чому свої стріляли у своїх?

Автор:

|

Грудень 05, 2016

|

Рубрика:

Чому свої стріляли у своїх?

1205___03-2

Відповідь на це запитання намагаються знайти експерти, аналізуючи вчорашню трагедію у селі Княжичі під Києвом, де через фатальне непорозуміння та відсутність координації дій виникла стрілянина між різними правоохоронними підрозділами. За першим повідомленням загинуло п’ятеро: двоє працівників Державної служби охорони, двоє поліцейських розвідників та один боєць спецпідрозділу.

Сайт «Еспрессо.TV» 5 грудня цитує радника міністра внутрішніх справ України Зоряна Шкіряка про розстріляний автомобіль служби охорони: «Я виїжджав на місце подій. Машина ця була без проблискових маячків. І в такий пітьмі, де не було жодного освітлення, я не виключаю, що можна було не побачити розпізнавальні знаки».

Як повідомляють «Вісті» з посиланням на слова місцевих приватних охоронців, напередодні в Княжичах сталася серія пограбувань за участю людей у ​​поліцейській формі. Тим часом низка інтернет-порталів поширила повідомлення, що до злочинної групи, на яку чатували у Княжичах з наміром затримати «на гарячому», входили колишні працівники правоохоронних органів. Таку інформацію надав полковник Вадим Троян, який виконує обов’язки очільника  Нацполіції після відставки Хатії Деканоідзе. Чотирьох перевертнів (троє з них є мешканцями Київської області, а один – Львівщини) затримали вчора на в’їзді до Києва. Вони хотіли пересісти у два заздалегідь приготовлених джипи. У них виявлено зброю та спеціальне обладнання.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...