Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Чому сьогодні нардепи згадали про метро

Автор:

|

Вересень 06, 2017

|

Рубрика:

Чому сьогодні нардепи згадали про метро

А інакше вони просто не дісталися б до приміщення Верховної Ради. Від ранку, 6 вересня, рух транспорту в урядовому кварталі столиці заблоковано. На масову акцію протесту вийшли власники автомобілів з європейської реєстрацією. Люди вимагають змінити правила розмитнення придбаних за кордоном вживаних автомобілів. При цьому переконують, що готові перереєструвати машини за доступну плату.

У соціальних мережах користувачі вказують перекриті біля Верховної Ради і Кабінету міністрів вулиці. У тому числі названо магістральні – Грушевського, Лютеранська, Інститутська. Потрапити на роботу якийсь час не вдавалося навіть першому заступнику очільника Нацполіціі В’ячеславу Аброськіну. Отож і народні депутати вирішили за краще спуститися у метро – під землею проїзд вільний.

Акція багатотисячна, її учасники налаштовані дуже серйозно. У громадській організації «Авто Євро Сила» розуміють, що питання не вирішити на вулиці. Активісти проводять постійні переговори з урядом. Однак чи піде той на зустріч людям – наразі не відомо.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply