Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

Чому обурився дипломат Володимир Єльченко

Автор:

|

Червень 17, 2016

|

Рубрика:

Чому обурився дипломат Володимир Єльченко

681916Petersburg

Як ми вже повідомляли, колишній президент Франції Ніколя Саркозі вділив до непристойності велику порцію компліментів Росії та Володимиру Путіну, виступаючи на пленарному засіданні Петербурзького міжнародного економічного форуму. А 17 червня стола відомо, що чи не ще більшим москвофілом виявився генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун.

Виявляється він теж виступав на тому ж таки форумі. Цей факт підтверджено на сайті ООН. Однак текст не опублікований. Не виключено, що це зроблено з умислом. Бо постійний представник України при Організації Об’єднаних Націй Володимир Єльченко висловив глибоке обурення, адже генеральний секретар ООН у Санкт-Петербурзі заявив, що Росія має відіграти критично важливу роль у завершенні конфлікту на Донбасі. Український дипломат висловив подив – як очільник ООН «може говорити речі, що є по суті похвалою ролі Росії в залагодженні конфлікту в Україні, в той час як Росія є головним гравцем в агресії проти України, в підтриманні цього конфлікту в розпаленому стані». На думку Володимира Єльченка, текст цього виступу Пан Ґі Муна засвідчив, що він втратив будь-яке моральне право говорити будь-що про конфлікт в Україні чи про анексію Росією Криму. Україна скеровує офіційного листа протесту до Генеральної асамблеї ООН із проханням пояснити ці слова і виправити їх.

На світлині:  генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун на церемонії відкриття Петербурзького міжнародного економічного форуму. Фото ООН.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...