Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Чому на Державу Катар нагнівалися сусіди

Автор:

|

Червень 06, 2017

|

Рубрика:

Чому на Державу Катар нагнівалися сусіди

Як твердять засоби масової інформації, влада цієї країни переказала представникам терористичних угруповань близько $ 1 мільярда. Про це у вівторок, 6 червня, повідомляє газета The Financial Times з посиланням на джерела, що брали участь в угоді про викуп.

При цьому уточнено, що близько $ 700 млн доларів віддали іранським силовикам і шиїтським бойовикам, а ще $ 200-300 млн – угрупованням у Сирії, що пов’язані з «Аль-Каїдою». За інформацією видання, ці кошти виплачено за звільнення членів королівської сім’ї Катару, які потрапили в заручники до бойовиків під час полювання в Іраку, а також 50 військових, захоплених бойовиками в Сирії. Це рішення викликало невдоволення інших країн регіону й стало однією з причиною розриву дипломатичних відносин з Катаром.

Тим часом Wikileaks з посиланням на лист з пошти колишнього кандидата в президенти США Хілларі Клінтон повідомляє, що у США була інформація про виплати Катару терористам.

Учора, 5 червня, Об’єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія, Єгипет, Бахрейн, Ємен, Лівія, а також Мальдівські острови і Маврикій розірвали дипломатичні відносини з Катаром, звинувативши його в підтримці тероризму і втручанні в справи інших держав.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply