Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

Чому Молдова вислала російських дипломатів

Автор:

|

Червень 13, 2017

|

Рубрика:

Чому Молдова вислала російських дипломатів

Світло на цю тему пролили розвідувальні служби республіки. Компетентні їх працівники  вважають, що п’ятеро висланих нещодавно з країни російських дипломатів були шпигунами, які вербували людей для участі у бойових діях на сході України. Про це 13 червня повідомляють Інтернет-портали України з посиланням на агенцію Reuters. Як твердять її джерела у молдовських урядових колах, вислані з високим ступенем імовірності могли належати до офіцерів, що виконували завдання під прикриттям російського розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил.

На жаль, методика вербування та число залучених людей не названі. А Reuters зазначає, що не може самостійно перевірити твердження про діяльність російських дипломатів.

Тим часом розвідка Молдови твердить, що бойовиків, яких вербували у Гагаузії, спершу відправляли для підготовки у табір, розташований на території Ростовської області. Раніше повідомлялося, що там діє принаймні два табори, де готують охочих до участі у бойових діях на сході України.

Також повідомляється, що деяка інформація про гагаузів, які воюють у лавах незаконних збройних формувань на Донбасі, була надана молдовській владі Службою безпеки України.

Світлина: російське посольство у Молдові.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...