Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Червона картка російському президенту

Автор:

|

Червень 17, 2018

|

Рубрика:

Червона картка російському президенту

На Майдані Незалежності у Києві у неділю, 17 червня, правозахисники та родини полонених українських військовослужбовців провели акцію у межах глобальної кампанії «Червона картка для Путіна» (#RedCard4Putin), Вона започаткована з метою чинити громадський і політичний тиск на Росію у час проведення там Чемпіонату світу з футболу, аби домогтися звільнення політичних в’язнів, зупинення воєнної агресії, жахливих порушень прав людини та постійних спроб підірвати міжнародний правопорядок.

Координатор акції, правозахисник Олег Веремієнко розповів журналістам: «На сьогодні зв’язок з нашими в’язнями в oкупованих Донецьку і Луганську відсутній, тамтешня «влада» утримує їх у жахливих умовах, що не відповідає вимогам Женевської конвенції щодо утримання військовополонених, хоча фактично наші хлопці є військовополоненими, а не заручниками. Проблема ще й у тому, що переговори щодо їхнього звільнення, або обміну, відбуваються дуже складно, це визнають представники України на переговорах у Мінську».

Останній на сьогодні обмін заручниками між Києвом і так званими «ЛНР» та «ДНР» відбувся торік наприкінці грудня. Станом на кінець січня, на непідконтрольній Києву частині Донбасу в заручниках перебувають 108 осіб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply