Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Черги на кордоні вже не лише до Польщі

Автор:

|

Вересень 03, 2016

|

Рубрика:

Черги на кордоні вже не лише до Польщі

03_0903

Вже впродовж тривалого часу скупчення машин перед пунктами пропуску (ПП) в польський бік нікого не дивують. Однак від ранку 3 вересня автомобілістам складно було також проїхати до Угорщини (ПП «Вилок» – 30 машин, ПП «Лужанка» – 20) та Румунії (пів сотні автівок у ПП«Порубне»). Втім, в’їзд до Польщі й далі б’є усі рекорди – понад шістсот одиниць транспортних засобів вишикувалося у чергах перед усіма пунктами пропуску. Лише на українсько-словацькому кордоні – без проблем. Правда, опівдні на польському напрямку черги зменшилися, а на угорському щезли взагалі.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України. На його сайті знаходимо також інформацію про успішну роботу прикордонників минулої доби.

Наряд відділу «Черепківка» Чернівецького загону виявив групу порушників. Побачивши, що їх викрито, вони розбіглися, кинувши 24 ящики із сигаретами. Охоронці кордону з української та румунської сторін розшукують ймовірних порушників. А 3 вересня зранку приховані сигарети виявили у легковому автомобілі «Форд Фокус», яким кермував 71-річний румун, що повертався додому.

03_0903-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...