Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Черговий сезон порожніх пляжів

Автор:

|

Травень 03, 2017

|

Рубрика:

Черговий сезон порожніх пляжів

Сайт «Replyua» розповідає про низку фотографій, зроблених цими днями в анексованому Росією Криму. На них зображено знамениті пляжі, де, у кращому випадку, можна розгледіти хіба кількох відпочивальників. І таких свідчень того, що замість літнього надходить «мертвий» сезон, в Інтернеті стає щораз більше.

Попри вищу за плюс 20 градусів температуру, туристів на півострові майже немає, що й стало приводом для тролінгу у соцмережах. RoksolanaToday&Крым саркастично повідомляє через Twitter: «Починаємо хроніки потьомкінського сезону 2017. Буквально зараз Щолкіне, Гурзуф, М. Маяк і Саки штурмує рекордна кількість туристів». І розміщує фотографії порожніх пляжів.  Коментуючи ці світлині, дописувачі наголошують, що на інших курортах проблема та ж сама. Про наплив туристів говорити не доводиться хоча б тому, що їх нема зовсім.

Як пише «Replyua», нещодавно якийсь Сергій Стрельбицький, так званий міністр курортів і туризму Криму, заявив, що цьогоріч ціни на проживання знизилися, і на півострів «відразу повалили туристи з Росії». Виникає запитання, а куди ж вони поділися, може вивалилися десь у дорозі?

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...