Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

Черговий примітивний фейк Кремля

Автор:

|

Вересень 17, 2018

|

Рубрика:

Черговий примітивний фейк Кремля

Його озвучили у понеділок, 17 вересня, на прес-конференції у Москві. Перед журналістами виступив начальник головного ракетно-артилерійського управління російського Міністерства оборони генерал-лейтенант Микола Паршин. Він заявив, що ракета, якою збили малайзійський пасажирський «Боїнг» над Донбасом у 2014 році, належала військовій частині в Україні.

Таким чином Росія вже не вперше намагається перекласти свою вину за цей злочин на Україну. Цього разу російські воєначальники «впізнали» ракету, випущену на Долгопрудненському науково-виробничому підприємстві ще понад три десятиліття тому, і твердять, що у грудні 1986 року вона була передана у зенітно-ракетну бригаду в Тернопільській області тоді ще Української РСР. Нині ця військова частина начебто також знаходиться в Україні. Виникає логічне запитання – а чого це у Кремлі лише зараз про це здогадалися? Пояснення шокує своєю простотою. Виявляється, на архівних документах стояв гриф «Цілком таємно», а тепер його зняли.

Як відомо, Міжнародна слідча група встановила, що зенітно-ракетний комплекс «Бук», з якого був збитий літак рейсу МН-17, доставили з бази 53-й зенітної ракетної бригади, розташованої під Курськом на Донбас, а згодом повернули на місце постійної дислокації.

Сьогодні секретар Ради безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов так прокоментував незграбну спробу Москви звинуватити Україну: «Заява Російської Федерації про нібито український слід ракети, яка збила МН17 – це черговий невдалий фейк Кремля для того, щоб прикрити свій злочин, який вже доведено як офіційним слідством, так і незалежними експертними групами».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply