Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 16, 2019

Черговий білоруський крок на Захід

Автор:

|

Вересень 14, 2016

|

Рубрика:

Черговий білоруський крок на Захід

07_0914-1

А отже й далі від Москви. 14 вересня у Мінську відбулася зустріч міністра закордонних справ Республіки Білорусь Володимира Макея з міністром закордонних та європейських справ Великого Герцогства Люксембург Жаном Ассельборном.

Під час традиційно підходу до преси після перемовин люксембурзький гість сказав, що Білорусь за роки незалежності досягла «значного прогресу в політичній та економічній сферах», а недавні парламентські вибори (до речі, критиковані білоруською опозицією) назвав кроком у правильному напрямку. Ще пан Ассельборн анонсував підписання декларації «Партнерство заради мобільності», яке відбудеться у жовтні в Люксембурзі. І при цьому зазначив, що Білорусь більше не є «чорною дірою» і ЄС хоче співпрацювати в сферах, що становлять взаємний інтерес.

Однак чи не більше зацікавлення викликали слова очільника білоруського зовнішньополітичного відомства: «Білорусь перебуває в Європі і є європейською державою Ми, я вважаю, повинні бути невід’ємною частиною європейських і євразійських інтеграційних процесів. Якщо є якісь проблеми між друзями, ми ці проблеми потрібно обговорювати Тому ми налаштовані вибудовувати з Європейським Союзом відносини через той рівноправний і конструктивний діалог, який намітився і існує в даний час».

Можна не сумніватися, що у Кремлі це викличе неабияке роздратування.

07_0914-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...