Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Черговий акт вандалізму на могилах загиблих

Автор:

|

Березень 12, 2017

|

Рубрика:

Черговий акт вандалізму на могилах загиблих

І чергове випробовування на міцність українсько-польських взаємин. 12 березня невстановлені наразі особи спаплюжили могили загиблих поляків на кладовищі у селі Підкамінь Бродівського району Львівської області. Інформація офіційна. Інтернет-портали поширюють її з посиланням на обласне управління Національної поліції.

Зловмисники не просто побешкетували, розкидаючи лампадки. Деякі надмогильні плити вони залили червоною фарбою, а на центральному хресті з’явився напис «Смерть ляхам».

Група правоохоронців вже працює на місці інциденту. Однак розслідування, безперечно, слід вести у набагато ширших масштабах аж до міжнародних. Адже з дивовижною оперативність новина про події у Підкамені була оприлюднена провідною російською агенцією ТАСС. А звідти швидко пішла гуляти іншими електронними ЗМІ країни-агресора.

Днем раніше стало відомо про осквернення встановленого на Вулецьких пагорбах у Львові пам’ятника польським професорам, розстріляним у 1941 році. 12 березня інтернет-газета «Українська правда» оприлюднила статтю, в якій стверджується, що низка антиукраїнських акції у Польщі була організована вже встановленим громадянином Білорусі. Є підстави вважати, що він  виконував замовлення горезвісного російського українофоба Костянтина Затуліна. І цього ж дня у соціальній мережі Facebook зявилося повідомлення, що поліція поблизу міста Мостиськ зірвала намір проведення масової акції провокативного характеру. Група з кількох десятків осіб планувала перекрити міжнародну трасу у бік контрольного пункту «Шегині». Все це мало мати вигляд вияву солідарності з поляками, що живуть в Україні. Про що свідчили і написи на транспарантах: «Польще, допоможи своїм братам».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...