Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

Черговий акт свавілля в окупованому Криму

Автор:

|

Жовтень 11, 2017

|

Рубрика:

Черговий акт свавілля в окупованому Криму

У середу, 11 жовтня, на сторінці «Кримська солідарність» у мережі Facebook вміщено тривожне повідомлення. Окупаційна влада почала нову хвилю репресій, спрямованих проти корінного народу краю. Силовики вривалися з обшуками в будинки кримських татар у місті Бахчисараї.

Зокрема, обшуки відбуваються у Сулеймана Асанова, Сервера Зекірьяєва, Сейрана Салієва, Мемета Белялова, Тимура Ібрагімова та Ернеста Маметова. Повідомляється, що у місцях цих протиправних акцій вже помічені  представники «кишенькових» ЗМІ. «Скоріш за все, готується чергова брехлива картинка для громадськості, у якій з нормальних людей зроблять терористів», – йдеться у пості, який постійно оновлюється. Як наголошується, особливо жорсткі обшуки відбувалися у Сулеймана Асанова. Там літали дрони, глушили інтернет, в будинок не пускали адвоката.

Наразі відомо, що вивезли активістів Алімдара Белялова, Ахмада Сулейманова, Мемета Белялова, Сейрана Салієва та Тимура Ібрагімова.

Світлини: вгорі – люди стривожені долею сусідів, внизу – Сулейман Асанов, в оселі якого силовики діяли з особливим завзяттям.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply