Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Чергове засідання суду над Віктором Януковичем

Автор:

|

Червень 16, 2017

|

Рубрика:

Чергове засідання суду над Віктором Януковичем

Воно відбувається сьогодні, 16 червня. І захист президента-втікача вже знайшов нові зачіпки, щоб сповільнити розгляд справи. Зокрема, в оголошеному клопотанні йдеться про необхідність викликати як свідків колишніх охоронців Віктора Януковича. Адвокат Віталій Сердюк твердить, що вони  можуть розповісти, як у них стріляли, як здійснювався замах на самого Віктора Януковича і як «відбувалося захоплення влади». Було також ще кілька зауважень щодо спеціального розслідування.

Суд пішов до кімнати для нарад. Речниця Оболонського суду Інна Свинаренко повідомила журналістам: «Зараз вирішується питання про те, чи переходить суд до наступної стадії». Йдеться тут про засідання по суті.

Окрім того, Віталій Сердюк заявив клопотання про повернення звинувачувального акту прокурору. Адвокат вважає, що цей документ не має юридичної ваги у судовому засіданні, бо всі дії, здійснені прокурорами після 27 грудня 2016 року без продовження терміну досудового розслідування, є юридично нікчемними. Захист також продовжує наполягати, що Віктор Янукович не ухиляється від участі у суді, а проблема лише в тому, що він не може прибути в Україну через загрозу для життя.

Світлина: адвокат Віталій Сердюк.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply